Forms 2019

Open  
Black Belt  
<font color=red><b>10 & Under Girls and Boys</b></font>  
Aidan Strutzenberg 330
Riley Callahan 90
Michelle Ford 60
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
Nathan Hoff 120
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
David Mincks 350
Riley Callahan 170
Luke Nguyen 60
Arthur Strutunberg 50
<font color=red><b>18 & Over Women</b></font>  
Michelle Ford 100
<font color=red><b>18-29 Men</b></font>  
Dagger DePalma 100
Corey Williams 90
<font color=red><b>30 & Over Men</b></font>  
Advance Belt  
<font color=red><b>7-8 Girls and Boys</b></font>  
Fiona Gummo-Wagner 100
Gabriel Basurto 80
<font color=red><b>9-10 Girls and Boys</b></font>  
Caden DeTar 100
Thineura Ginige 80
Alexia Palacio 60
Analisa Rios 40
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
Nipuna Ginige 100
Tristin Lower 80
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
<font color=red><b>18 & Over Men and Women</b></font>  
Michelle Ford 250
Beg/Int Belt  
<font color=red><b>6 & Under Girls and Boys</b></font>  
Antonio Hernandez 100
Leighahna Bebb 90
Kaylee Detar 80
<font color=red><b>7-8 Girls and Boys</b></font>  
Kaylee Fleming 220
Ashlee Stapleton 100
Dylan Reeves 80
Terry Donniaquo 40
<font color=red><b>9-10 Girls and Boys</b></font>  
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
Jaedon Tombler 100
Ethan Roberts 90
Cat Harrington 80
Joseph Crum 60
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
<font color=red><b>18 & Over Men and Women</b></font>  
Bernadette Fleming 170
Lilleann Bebb 120
Marcus Williams 80
Theodora Thyr 50
Traditional  
Black Belt  
<font color=red><b>10 & Under Girls and Boys</b></font>  
Angleo Barone 200
Devin Naiura 170
Oscar Medina 130
Heidi Lana 100
Ani Chudi 90
Gannon Heslin 90
Victor Engh 80
Sid Gupta 70
Siddanth Gupta 70
Benjamin Warner 60
Ryan Vasquez 60
Trey Luis 50
Benjamin Warner 30
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
Anthony Barone 190
Trinity Hazell 190
Jacob Leo 180
Nathan Hoff 120
Tyler Iancu 100
Talon Meir 90
Aislinn Kelley 80
Audin Duprey 80
Tabbytha Tooley 70
Brandon King 60
Ezana Solomon 60
Jacklyn Busby 60
Taylor Dayton 60
Jacob Lew 50
Ryan Chopra 50
Gali Iniguez 40
Austin Bolstad 30
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
Cassie Scrima 200
Andrew Tellas 180
Emme Velasco 160
Louis Velasco 160
Mariana Aguilar 140
Christopher Manuel 130
Nicole Hart 120
Luke Nguyen 100
Riley Hanley 70
Andrea VanDuyne 60
Ethan Gohn 60
Katie Yokoyama 30
Riley Callahan 30
Riley Hanley 30
<font color=red><b>18 & Over Women</b></font>  
Sarah Collins 160
Callie Gregory 150
Michelle Ford 140
Lexi Dixon 100
Brock Jordon 90
Sarah Harrington 70
<font color=red><b>18-29 Men</b></font>  
Brock Jordan 200
Dagger DePalma 100
Jordon DePalma 90
Jake Tangeman 80
<font color=red><b>30 & Over Men</b></font>  
Vincent Trocchio 120
Chris Dixon 100
Brock Jordan 70
Arthur Strutunberg 50
Advance Belt  
<font color=red><b>7 & 8 Girls and Boys</b></font>  
Fiona Gummo-Wagner 100
Xavier Tombler 100
Cam Cohen 80
Miles Fernandez 80
Ethan Fischioni 60
Gavin Trezza 60
Babriel Basurto 40
Gregory Howard 40
<font color=red><b>9-10 Girls and Boys</b></font>  
Max Hindes 110
Caden DeTar 100
Gavin Taylor 100
Abigail Callahan 90
Oscar Medina 90
Analisa Rios 80
Thineura Ginige 80
Luke Brokars 70
Emily Gummo-Wagner 60
Tyler Tiner 60
Riley Biek 40
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
Ethan Sobelman 100
Ben Lippert 90
Tritin Lower 80
Isabella Motten 60
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
Heather Lasota 100
Aidan Sellers 90
Nipuna Ginige 80
<font color=red><b>18 & Over Men and Women</b></font>  
Michelle Ford 210
Bernadette Fleming 100
Angela Thomas 80
Stacy Crum 60
Intermediate Belt  
<font color=red><b>6 & Under Girls and Boys</b></font>  
<font color=red><b>7-8 Girls and Boys</b></font>  
Ryan Fleming 180
Ashlee Stapleton 100
Mackenzie Nguyen 100
Grant Mclean 80
Jaydan Walker 80
Ethan Bustamante 70
Savannah Gallegos 60
Terry Donniaquo 60
Cameron Fried 40
<font color=red><b>9-10 Girls and Boys</b></font>  
Alexis Emmert 130
Kennedy Emmert 110
Derik Dahm 100
Roksanne Kreitzman 100
London Maas 80
Nicholas Fox 80
Gavin Owens 60
Zoe Toney 60
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
Isabella Motter 250
Chyanne Sligo 120
Jaedon Tombler 100
Ben Lippert 90
Anthony Crady 80
Zoey Emmert 70
Charlie Owens 60
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
Athena Sligo 140
Theodora Thyr 90
<font color=red><b>18 & Over Men and Women</b></font>  
Bernadette Fleming 180
Ben Robinson 100
Joshua Gallegos 80
Marcus Williams 60
Andrew Jones 40
Beginner Belt  
<font color=red><b>6 & Under Girls and Boys</b></font>  
Jaycelynn Hermsen 100
Kelsie Lind 80
Cameron Fried 70
Kaylee Lind 60
<font color=red><b>7-8 Girls and Boys</b></font>  
Kaylee Fleming 100
Larisa Bennetti 100
Cameron Fried 90
Dexter Baker 90
Ptah Cotton 90
Curtis Harvey III 80
Cooper Lind 60
<font color=red><b>9-10 Girls and Boys</b></font>  
Kayden Topel 100
Tierany Harvey 80
Lucas Bennette 60
<font color=red><b>11-13 Girls and Boys</b></font>  
<font color=red><b>14-17 Girls and Boys</b></font>  
<font color=red><b>18 & Over Men and Women</b></font>  
Lilleann Bebb 160
Jeffery Wolf 140
Jason Sligo 70
Makayla Fenn 70
Bernadette Fleming 50